skip to Main Content

Dişhekimi DT Tamer AKIN

DT Tamer Akın 1967 Yılı Bandırma doğumlu. İlk ve orta eğitimini Balıkesir ve Bursa’da bitirdi.  1984 yılında Marmara Üniversitesi Dişhekimliği fakültesine girdi. Yüksek öğreminini başarıyla bitirdikten sonra bir süre İstanbul’daki bazı klinik ve hastanelerde çalıştı.

1996 yılında askerlik görevini yaptıktan sonra İstanbul’da meslek hayatına devam eden Dişhekimi Tamer Akın 1999’dan itibren İstanbul Şişli Mecidiyeköy’deki kliğininde meslek hayatına devam etmektedir.

Tamer AKIN Ağız ve Şişli Diş Sağlığı Kliniği

İstanbul Diş Kliniği

Değerli Hastalarımız; Tamer AKIN Diş Kliniği size hizmet etmek için öncelikle çapraz enfeksiyon açısından sizi ve kendimizi korumalıyız. Sağlıklı kişiler enfeksiyon kapabilir, hastalıklı olanlar virüs bulaştırabilir. Mümkünse acil olmayan diş tedavileri dışında bu geçiş dönemi süresince kurumlara başvurmamanızı öneririz. Randevunuza verilen saate yakın ve refakatçisiz gitmeniz, bekleme salonlarında aşırı yığılmaları önleyecektir. Bu koşullar altında, dişhekiminiz gerekli gördüğü hallerde tedbir amaçlı olarak randevu gün ve saatinde değişiklik yapabilir, bu tamamen sizleri olası risklerden korumak amaçlıdır. Kendi sağlığınız ve toplum sağlığı için lütfen dişhekiminizin önerilerine uyunuz.

Türk Dişhekimleri Birliği

Tamer Akın Istanbul Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; ağız, Ortodonti, zirkonyum, İmplant, Diş Beyazlatma, Porselen Lamine Diş Kaplamaları, Çene Cerrahisi, Pedodonti, Kanal Tedavisi, Diş Eti Hastalıkları, Protez Diş tedavileri konusunda yaşayabileceğiniz her türlü problem ve ağrıda anında başvuruda bulunabileceğiniz özel bir kliniktir.

Özel Sağlık Sigortala kurumları;

Özel Sağlık şirketleri ile değerli hastalarımızın ödeme konusunda zorlanmamaları için her tülü imkânı sunuyoruz. Ayrıntıları lütfen sorunuz.
Hekimlerimizin, hemşirelerimizin ve personelimizin güler yüzlü olması ile kliniğimize adım attığınız ilk andan itibaren kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlamaktayız.

Kliniğimiz Çağa ve teknolojik yeniliklere açık dinamik ekibi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendisini sürekli yenilemektedir. Teknolojiye ve çağın sunduğu tüm yenilikleri takip ederek kliniğimizde hastalarımızın hizmetine sunarız. Hastalarımızın sağlığı, memnuniyeti ve güveni bizim için en önemli unsurlardandır.

Adress:
Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad Nadide Apt. No:73, D:1, 34387
Şişli/İstanbul

Tel: +90 212 211 9321

Back To Top